Terör Sadece Dağda Değil..

Üniversiteleri karargah edinmiş bu teröristlere hala "özgürlük" adı altında müsamaha gösterilmesi canımızı fazlasıyla yakmaktadır ve devam edildiği takdirde de bu şahsiyetler yeniden canlı bomba olmaya cesaret bulacaktır.
Bu makale 2016-05-14 23:22:19 eklenmiş ve 3166 kez görüntülenmiştir.

                        Şehit haberlerinin arkasının kesilmediği bu günlerde bunları yazmayı ben de bir vatan borcu bildim. Terörist sadece dağa çıkıp eline keleş almakla olmuyor sadece tabi. Bugün üniversitelerde sayısız öğrenci kılığına girmiş terörist olduğunu bilmiyor değilsiniz. Somutlaştırırsak bunu daha yıl olmadı geçeli, cennet vatanımızın başkenti Ankara Kızılay'da meydana gelen canlı bomba saldırısını yapan Seher Çağla Demir Balıkesir Üniversitesi öğrencisiydi.Tabi Bursa'yı kana bulamak isteyen Eser Çali de Ankara Üniversitesi öğrencisi iken katılmıştı pkk ya..Ne yazık ki örnekler çoğaltılabilir.

                        Türkiye'de her üniversitede sayılarının hızla arttığını ve bu şahsiyetlerin mezun olup meslek sahibi olacakları da unutulmamalı. İşin ciddiyetinin farkına varılması gerektiğini defalarca rektörlüğe, güvenlik güçlerine bildiren  Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU'nu da bu şahsiyetler şehit etti işte anlıyor musunuz ? Her ne kadar medyada karşıt görüş söylemi sıkça geçse de üniversite koridorlarına "Pkk burada Devlet nerede " yazanlar tarafından katledildi bu kişi. Kısacası terörle mücadele sadece silah ile olmamalı kanaatindeyim ve bu şahsiyetler kol gezerken bu kadar da beyinleri yıkanmış, canlı bomba olacak kadar korkusuzlaşmışken dur deme vaktinin herkes tarafından geldiğini düşünüyorum. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diye diye vatan elden gidiyor bilesiniz.

                         Atalarımızın bize armağan ettiği bu kutsal vatanda bunca fidan solarken sessiz kalmak hem atalarımıza ihanet hem de benliğimize bir hakarettir. Üniversiteleri karargah edinmiş bu teröristlere hala "özgürlük" adı altında müsamaha gösterilmesi canımızı fazlasıyla yakmaktadır ve devam edildiği takdirde de bu şahsiyetler yeniden canlı bomba olmaya cesaret bulacaktır. İlim ve irfan yuvası olan bu kurumlar terör yuvası olmaktan çıkmalı, bu şahsiyetler ve destekçileri derhal temizlenmelidir. Korkuyorum ki aksi takdirde gencecik fidanlar katledilmeye, ocaklarımıza ateşler düşmeye,ve ülkemiz tekerrürü olmayan bir bataklığa sürüklenmeye devam edecektir.

                                 Cihad ERYİĞİT

Diğer yazıları...
Gazete Manşetleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
Ankara Portalı | Baskent.org
© Copyright 2015 www.baskent.org. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AK Parti Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi