ZEMİN ETÜDÜ VE İSKÂNA ÇÖZÜM GELDİ


Bu makale 2016-09-07 21:08:07 eklenmiş ve 2499 kez görüntülenmiştir.

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Başkan Yardımcımız Erdoğan Karadağ, Grup Başkan Vekili Faruk Gültekin ve İmar Müdürünün katıldığı, Başkanımız Hamza Can'ın da hazır bulunduğu toplantıda Mamak İnşaat Müteahhitleri Derneğimizin yönetim kurulunu kabul etti.

Toplantıda Mamak'ta karşılaştığımız sorunları Başkanımız Mesut Akgül'e bir bir ilettik. Yeni Mamak'ın mimarı Başkanımız Mesut Akgül tüm içtenliği ile bizlere karşılaşılan sorunların çözümünde yardımcı olacaklarını ifade ettiler. Göreve geldiği günden itibaren yapıcı tavırları ile gönüllerde taht kuran Başkan Mesut Akgül, bu arada yapılan inşaatların imar mevzuatına uygun olarak yapılması konusunda azami ölçüde dikkat edilmesi gerektiği üzerinde durdu. Biz bu konuşmadan üzerimize düşen uyarıyı aldık.

Toplantıda zemin etüdünden başlayarak, yapı kullanma izin belgesinin alınmasına kadar geçen sürede ortaya çıkan sorunların çözümü noktasında önemli adımlar atıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Karadağ bu hususta önümüzdeki günlerde adımlar atılacağını söyledi.

Ayrıca binamızda iskân ilgili yapılabilecek bütün görüşmeler yapıldı. Özellikle iskan konusunda bütün müteahhit arkadaşlarımıza yardımcı olunacak. Başkan Yardımcılarımız, İmar Müdürümüz ve siz değerli meslektaşlarımızla konuyla ilgili olarak geniş çaplı bir toplantı yapılacak.

Çok verimli geçen toplantıda bizleri misafir eden, sorunlarımızı dinleyen, çözümü konusunda adımlar atan Başkanımız Mesut Akgül'e ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyorum. Ayrıca müteahhitlerimizi en güzel şekilde yönlendiren, bir orkestra şefi gibi profesyonelce kitlesine liderlik eden MİM-DER Başkanımız Hamca Can'a da ayrıca teşekkür ediyorum.

 

Saygılarımla.

Diğer yazıları...
Gazete Manşetleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
Ankara Portalı | Baskent.org
© Copyright 2015 www.baskent.org. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AK Parti Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi