Serkan Taştan: Dünya Liderine Sonuna Kadar Destek

Recep Tayyip Erdoğan’ın sırtını yasladığı onurlu, gururlu bir millet var. Biz de Recep Tayyip Erdoğan’ın yüklendiği kutlu davaya destek vermiş için yol çıktık. Karınca misali katkımızı veriyor ve niyetimizi ortaya koyuyoruz.
Bu haber 2020-02-25 11:14:09 eklenmiş ve 546 kez görüntülenmiştir.

 

Türkiye, tüm engellemelere, kuşatmalara ve saldırılara rağmen ekonomisiyle, sanayisiyle, tarımıyla, turizmiyle büyüyor. Türkiye tüm dünyada sözü geçen bir ülke olmaya doğru adım adım ilerliyor. Türkiye, bu süreçte sadece bu ülkenin insanlarının değil, tüm mazlum insanların yükselen sesi oldu ve olmaya da devam ediyor.

Türkiye’nin büyümesini çekemeyenler, ülkemizi karıştırmaya, sesini kısmaya çalışıyorlar, ekonomisini baltalamaya çalışıyor. Türkiye’nin büyümesini, güçlenmesini istemeyenlerin hedefinde ise Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Çünkü Türkiye’de birliğin, beraberliğin adresi Recep Tayyip Erdoğan’dır. İmameyi düşürerek, tesbihi dağıtmak istemektedirler.

Biliyoruz ki Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tek bir derdi vardır: O da daha modern ve daha güçlü bir Türkiye’yi kurma arzusudur. Cumhurbaşkanımız Erdoğan daha güzel ve yaşanabilir bir ülke için dertlenmiş, sessiz yığınların sesi, kimsesizlerin kimsesi olmuştur.

Tek gayesi bu ülkenin insanlarına hizmet olan ve dünyanın neresinde olursa olsun mazlum insanların yükselen sesi olan Recep Tayyip Erdoğan’a hadlerini aşarak öfkeli, uzlaşmaz, hatta diktatör diyorlar.

Peki, bu kesim Recep Tayyip Erdoğan ne yapsa memnun olacaklar? Mesela ülkenin siyasetini, ekonomisini, hatta kültür ve medeniyet kodlarını sahiplenmeyi bıraksa yeterli olur mu?

Taziye için gittiği evlerde Kur’an okumayı bırakıp, devletin o eski ve soğuk yüzünü sergilese, milletin değerleriyle devleti kaynaştırma yolunda attığı adımlardan vazgeçse yeterli mi?

Suriye’de vatanlarından olan insanları yüz üstü bıraksa, Arakan’daki Müslümanları sahiplenmese, Somali’de açlıktan karınları sırtlarına gelen insanları görmemezlikten gelse, Filistin’i yok saysa yeterli olur mu?

Onların istedikleri Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sus pus olmuş, el pençe divan duran bir kişidir. Recep Tayyip Erdoğan asla böyle olmamıştır, olmayacaktır. Bizler de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her daim arkasında olduk. Bu kutlu yolda asla O’nu yalnız bırakmayacağız.

Nasıl ki yıllar yılı topraklarımızda terör dâhil her yöntemle bizi zayıf düşürmeye çalışanların oyununu bozulduysa, bundan sonraki oyunları da milletimiz tek yürek olduğu sürece bozulacaktır.

Recep Tayyip Erdoğan şimdiye kadar bu ülkeye yapılan operasyonları hep tersine çevirmiştir, bundan sonraki operasyonları da tersine çevirecektir.

Thor, “Bilge bir kral, asla savaş istemez. Ama her daim savaşmaya hazır olmalıdır” der. Sürekli uyanık olmak zorundayız. Başımıza örülmeye çalışılan çorapların farkında olmalıyız.

Türkiye artık eski Türkiye değil. Türkiye kaderine mahkûm edilen Türkiye değil. Milletimiz 18 yılda her açıdan büyüyen, devleşen bir Türkiye değişimini gördü. Lideri ile bütünleşmiş her türlü sıkıntıda saflarını sıklaştırmış yeni Türkiye var. Bu Türkiye’nin Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideri var.

Recep Tayyip Erdoğan’ın sırtını yasladığı onurlu, gururlu bir millet var. Biz de Recep Tayyip Erdoğan’ın yüklendiği kutlu davaya destek vermiş için yol çıktık. Karınca misali katkımızı veriyor ve niyetimizi ortaya koyuyoruz.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Serkan TAŞTAN

AK Parti Mamak İlçe Başkan Adayı

ETİKETLER : Serkan Taştan Mamak Haberleri Dünya Lideri
Okumak İsterseniz -Diğer ANKARA HABER haberleri
Gazete Manşetleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
Ankara Portalı | Baskent.org
© Copyright 2015 www.baskent.org. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AK Parti Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi