Türkleri yenemezsek İslam’ı kimse durduramaz!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BM konuşması sonrasında The Jerusalem Post'ta bir yazı kaleme alındı. Yazıda "Türkleri yenemezsek İslam’ı kimse durduramaz ve İsrail namaz kılar. " ifadeleri yer aldı.
Bu haber 2019-10-03 09:47:19 eklenmiş ve 154 kez görüntülenmiştir.

 

 

Erdoğan’ın gerçek hedefi Yunanistan’da yaygara çıkartıp dikkati gereksiz onların üstüne çekiyor Ancak Erdoğan’ın gözü doğuda.

Milli silahlarını İslam ümmetinin silahları yapmak böylece İslam NATO'su kurmak, Pakistan’la nükleer silahlara kavuşmak, Suriye üzerinden hızlıca Kudüs 'e girebilmek, YPG'yi bitirip Araplarla bağlantı kurmak, Doğu Akdeniz’de petrol ve gaz çıkartıp ekonomik ve siyasi büyük güç olmak.

 

Kıbrıs üzerinden Gazze’ye çıkmak Amerika’yı Ortadoğu’dan kovmak ve halife ilan edilmek istiyor.

 

Suriye savaşı İsrail’in hayatta kalma savaşıdır. Amerika Suriye’yi kaybederse Ortadoğu’da cihad başlar. Türkler ve Ruslar mücahitlere silah verir, Amerika Irak’ı da kaybeder Mısır’ı da kaybeder her yer Türklerin kontrolüne girer Türkleri ancak hava savaşında durdurabilirdik geç kalındı.

 

Hava milli savunmalarını kurmak üzereler. İlk temasları YPG ile oluyor ve YPG’yi İsrail silahlandırdı. TSK karşısında varlık gösteremiyorlar Türk SİHA’larıyla her gün 50 asker kaybediyorlar. Geriye bir tek Akdeniz sahillerindeki birleşik Avrupa donanması kalıyor. Onlarda tehlikeli esiğe gelmek üzereler.

 

Bu birleşik donanma yakında Türklere yenilebilecek kritik eşiğe gelmiş olacak. İstendiği gibi varlık gösteremeyecekler. Türkler o donanmaya karşıda hazırlanıyorlar. Kıbrıs’a deniz üssü ve anti gemi füzeleri yerleştirdiler. Akdeniz sahilleri ve Kıbrıs’ta S-400 bataryaları kurdular. Yakında birleşik donanmasının da karşısına eşit güçte donanmayla gelecekler. Türkiye bunları tek başına yapabiliyorsa İslam NATO'su ile neler olmaz. Zaman Türklere çalışıyor ve artık düşmanımız oldu. Türkleri yenersek İslam’ı da yeneriz.

 

BU ERBAKAN’IN DOKTRİNİYDİ VE SÜRECİ O BAŞLATMIŞTIR.

 

Türkleri yenemezsek İslam’ı kimse durduramaz ve İsrail namaz kılar. Filistinlilere itaat edersiniz. Şeriat ile size hükmedilir. Tel Aviv ve Kudüs’te her yerde ezan duyarsınız. Tek bir Musevi bile bu topraklarda bırakmazlar. Kadınlarınız pazarlarda cariye olarak satılır. Çocuklarınız elinizden alınır. Mücahit olarak yetişirler. Tüm dünyada Musevilik yok edilmiş olur.

 

Şunu da belirteyim Türklerin yükselişi Erdoğan ile değildir sadece Erdoğan sonrasında da aynen böyle bir süreç öyle ya da böyle devam edecektir. Bu Erbakan’ın doktriniydi ve süreci o başlatmıştır. Bunların bugün ya da yârin olmasının hiç bir hükmü yok Türklerin hedeflerinden hiçbir şeyin değiştirmeyeceğini İsrail'in artik görmesi gerekiyor. Erdoğan gider Türkler biter diye basite alırsanız hatayı burada yaparsınız. Türklerin geçmişine bakın olaylar hiçte öyle olmuyor doktrinleri sahipleniyorlar. Türkiye deki Muhalefete de güvenmeyin zamanla oda kalmayacak. Dediğim gibi Zaman bizim düşmanımız derim size ve işler hiçte planlandığı gibi gitmiyor sanki bizim planlarımız üzerinde Allah'ın bir başka plana var.

 

 

ETİKETLER : RECEP TAYYİP ERDOĞAN TÜRK İSLAM MAKALE İSRAİL
Okumak İsterseniz -Diğer DÜNYA haberleri
Gazete Manşetleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
Ankara Portalı | Baskent.org
© Copyright 2015 www.baskent.org. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AK Parti Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi